Norēķinu kārtība

MAKSĀJUMU VEIDI

Izdarot pirkumu e-veikalā, variet norēķināties skaidrā naudā, ar norēķinu karti, banklinkiem vai ar pārskaitījumu.

MAKSĀJUMS SKAIDRĀ NAUDĀ

Veiciet maksājumu skaidrā naudā , norādot e-veikalā pie „Apmaksas veids” : „Pie saņemšanas skaidrā naudā” . Maksājumu veiksiet preces saņemšanas brīdī pēc izvēles –  saņemot preci Rīgā vai visā Latvijā  ar kurjeru.

MAKSĀJUMS AR PĀRSKAITĪJUMU

Šī maksājuma izvēles gadījumā pēc pasūtījuma veikšanas  e-veikalā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts  rēķins, kas jāapmaksā 5 dienu laikā. Izpildot maksājuma uzdevumu, neaizmirstiet norādīt pasūtījuma un rēķina numuru. Prece tiks Jums nogādāta, tiklīdz būsim saņēmuši bankas pārskaitījumu.

BANKLINK

Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (Jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un Jūs saņemsiet pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu). - Bank Link ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos Latvijas Interneta veikalos. Maksājumu par preci vai pakalpojumu veicat ar Swedbank, Citadele, SEB,  - internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids.

MAKSĀJUMS AR VISA VAI MASTERCARD KARTĒM

Interneta vidē viens no vispierastākajiem un senākajiem maksāšanas veidiem. Maksājumu sistēma ir nodrošināta pret krāpnieciskiem darījumiem, iekļaujot 3D Secure tehnoloģija — unikālā sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ Verified by Visa. Jums kā pircējam obligāti nepieciešams iepazīties ar lietošanas noteikumiem un jāpiekrīt tiem, pirms varēsiet veikt maksājumu.

Visa, MasterCard karšu un Banklink maksājumu apstrādi veic AS Swedbank